Sincan Halı Yıkama

Sincan Koltuk Yıkama
Koltuklarınız için yerinde yıkama ile derinlemesine hijyen sunan Sincan koltuk yıkama firmamızla hijyen ayağınızla geliyor.
Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?
Firmamız uzun zamandır profesyonel olarak yerinde koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Bizi aramanız halinde adresinize gelen çalışanlarımız tarafından koltuklar yıkanmaktadır. Yıkama için halı yıkama makinelerine benzer ancak çok daha gelişmiş özel makineler kullanılır.
Koltuklar olduğu yerde yıkanmaktadır. Böylece koltuklarınız hasar görmez, eviniz dağılmaz. Çalışanlarımız işinde oldukça titiz davranmaktadır. Evinizde hiçbir kirlilik ya da dağınıklığa mahal verilmez.
Koltuklar yıkanırken öncelikle köpüklü su ile yıkama yapılır. Sonra durulama yapılarak kirinden arındırılır. Yıkanan koltuklarda leke kontrolü yapılır. Çıkmayan lekeler için leke çıkarma işlemi uygulanır. Kullanılan özel deterjanlar sayesinde lekeler kolaylıkla çıkacaktır. İşlem tamamlanınca koltuklar vakumlanır ve suyundan arındırılır.
Koltuklar nemli bir şekilde teslim edilir. Ortamın havalandırılması ile bir iki günde koltuklar kullanıma hazır olacaktır. Tertemiz koltuklar sayesinde evinizin havası bile değişecektir.
Nerelere Hizmet Veriyoruz?
Firmamız tarafından evlere hizmet verildiği gibi işyerleri ile kurumsal yerlere de hizmet verilmektedir. Ev, işyeri, restoran, kafe, mağaza, okul, yurt, pastane, kahvehane gibi pek çok yere hizmet vermekteyiz. Ayrıca hastaneler gibi yerlerdeki bekleme salonlarında da koltuk yıkama yapıyoruz.
Otel ya da yurt gibi içinde çok fazla koltuk bulunan yerler için Sincan kurumsal koltuk yıkama yüksek kapasiteli hizmetimiz mevcuttur. Bu sayede kısa bir sürede detaylı temizlik sağlanacaktır. Çok sayıda çalışanımız sayesinde her yer aynı anda temizlenebilmektedir.
Hangi Koltukları Yıkıyoruz?
Sizler için sadece koltuk yıkamakla kalmıyoruz. Koltuk türevi pek çok eşya için de yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk, kanepe, berjer, sandalye, puf gibi pek çok eşyayı yıkıyoruz. Böylece tek seferde adresinizdeki pek çok eşyanın tarafımızca yıkanarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
Koltuklar tek çeşit olmayıp döşemelerine göre oldukça farklılık gösterir. Kadife, nubuk, tay tüyü ya da deri gibi pek çok döşeme mevcuttur. Her bir döşemenin türü farklı olduğu için yıkama yöntemi de farklıdır. Koltuklarınızın özelliklerini baz alarak en doğru yöntemle yıkama yapıyoruz. Bu sayede koltuklarınızın kullanım ömrü de artacaktır.
Buharlı Yıkama
Sincan koltuk yıkama firmamız tarafından buharlı koltuk yıkama hizmeti verilmektedir. Deri gibi döşemeler suyla yıkamaya  uygun değildir. İşte bu tür koltuklarda devreye buharlı temizlik girer. Buharlı yıkamada suyun kendisinden değil buharından faydalanılır. Böylece eşyalar suya maruz kalarak zarar görmez.
Profesyonel Hizmet
Firmamız uzun süredir temizlik sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu sayede yüksek deneyime sahiptir. Ayrıca çalışanlarımız uzun zamandır bizimle yürüyen deneyimli kişilerdir. Profesyonel ekibimiz, teknolojik imkanlarımız sayesinde profesyonel olarak hizmet veriyoruz.
Siz de koltuklarınıza el değmeden tertemiz olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hemen randevunu oluşturabilirsiniz. Yaz döneminde yaşanan yoğunluktan ötürü randevunuzu erkenden oluşturmayı unutmayın.
Uygun Fiyatlar
Sincan koltuk temizleme firmamız sizlere en uygun fiyatlara hizmet vermek için çalışmaktadır. Koltuklar çeşitleri ve boyutlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Bizimle çalışmadan önce iletişime geçerek bilgi alabilir ve fiyat öğrenebilirsiniz. Böylece öngörülebilir bir miktara koltuklarınızı yıkatabilirsiniz.
Koltuklar en sık kullanılan eşyalar arasında yer aldığı için aynı hızla da kirlenir. Senede bir kez yıkanması şarttır. Ancak ülkemizde bu süre yılları geçmektedir. İşte bu durum siz farkında olmasanız da sizin ve ailenizin sağlığını tehdit etmektedir. Herkes senede bir kez koltuklarını yıkatabilsin diye sizlere uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.
Koltuklarınız size pek de kirli görünmeyebilir. Ancak yıkamadan önceki ve sonraki hallerini karşılaştırdığınız zaman aslında ne kadar risk altında olduğunuzu fark edeceksiniz.
 
 
Sincan Koltuk Yıkama Facebook SayfasıSincan Koltuk Yıkama Twitter SayfasıSincan Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK